Palaikykime medikus, užsiklijuokime lipdukus ant savo automobilių!

Dabartinėse karo su pandemija fronto linijose – mūsų medikai. Tai šiuolaikiniai herojai, kurių indėlis didžiąja dalimi nulems, kiek aukų pareikalaus virusas. Jiems – sveikatos apsaugos specialistams – reikia kiekvieno iš mūsų pasitikėjimo ir palaikymo. Kiekvienas galime įdėti savo indėlį į kova su viruso plitimu, kiekvienas galime prisidėti prie paramos medikams. Šie lipdukai – tai tiek finansinė, tiek moralinė palaikymo medikams išraiška. Įkvėpkime dar daugiau supergalių mūsų šių dienų herojams!

Lipdukų komplektas

Lipdukų komplekte rasite 3 stačiakampius ir 2 apvalius lipdukus, supakuotus saugioje pakuotėje.

8.99€

Parama medikams

Lipdukų klijavimas

Lipdukai pagaminti iš specialios plėvelės, juos nesudėtinga priklijuoti ir lengva nulupti, todėl saugu lipdyti tiek ant stiklų, tiek ant originalių dažytų paviršių. Rekomenduojamos vietos: ant galinių durelių stiklų ir automobilio gale.

Padėkime ir padėkokime medikams!

Kiekvieno iš mūsų elgesys turi lemiamos reikšmės šioje kovoje su virusu. Todėl prisidėkite platinant visuomenėje žinią apie izoliavimosi būtinumą bei bendrą palaikymą visiems, esantiems kovos epicentre. Pirkdami šiuos lipdukus, jūs finansiškai remiate „Laikykitės medikai“ iniciatyvą bei morališkai kiekvieną iš Lietuvos sveikatos apsaugos specialistų. Mūsų jėga yra bendrystėje – tegul gatvėse ši žinia būna matoma visiems, tiek kovojantiems, tiek palaikantiems!

Lipdukų komplektas LAIKYKITĖS MEDIKAI!

8.99€

Lipdukų komplektą sudaro 3 stačiakampiai ir 2 apvalūs lipdukai, supakuoti saugioje cilindro formos pakuotėje. Kaina nurodyta be siuntimo išlaidų. 

Pirkti

Projekto partneriai